Hoşgeldin.

Buraya uğradığına göre bu site hakkında merak ettiklerin var demekki. Zaten biz de bu sayfayı, kafandaki merak ettiklerin için hazırladık. Seni bunaltmadan kısaca açıklayalım.

Bu internet sitesini bilgisayar alanında sahip olduğumuz bilgi ve deneyimlerimizi kâr amacı gütmeden aktarmak için oluşturduk. Yayınladığımız içerikler ile bilgisayar alanına ilgi duyan kişilere elimizden geldiğince yardımcı olmayı amaçlamaktayız.

“Datakule ne oluyor kardeşim?” diyebilirsin. Biz de bilmiyoruz, öylesine bir anda çıkıverdi bu isim. Bilgisayar dilinde bilgi, veri veya data olarak da adlandırılır. İlla datakule ismine bir anlam yüklemek istersen zamanla üst üste konulan bilgi olarak düşünebilirsin. Biz isimden çok yayınladığımız içeriklerin kalitesi ve sana sağladığı katkıyı düşünüyoruz.

Bencil bir şekilde sahip olunan bilginin hiç kimseye faydası olmadığını ve bilginin paylaşıldıkça kıymetlendiğini düşünüyoruz. Bu yüzden senden hiçbir çıkar beklemeden bildiklerimizi paylaşmaya çalışıyoruz. Ayrıca site içerisinde yer alan tüm içerikleri ciddi anlamda emek ve zaman harcayarak üretiyoruz. Bu sebeple verdiğimiz emeğe saygı göstermek açısından site içerisinde yer alan tüm içerikleri kaynak göstererek kullanmanı rica ediyoruz.

Sen de sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir, paylaşımlarımızı destekleyerek bize katkıda bulunabilirsin.

Saygılarımızla,

Datakule.Com Yönetimi